Edirne Erkek Öğrenci Yurdu

Taş Öğrenci Yurdunda erkek öğrenciler için özel yurtlarda vakit kaybetmeden yerinizi rezerve edin ve Edirne’de kendinizi evinizde hissedin. 

 

Size şehrin hiçbir zaman enerjisini kaybetmeyen lokasyonlarında rahat bir konaklama imkânı sunuyoruz!

 

Edirne’de üniversite eğitiminiz sırasında konaklama ihtiyacınızı kampüslere yakın, şehir merkezinde, konforlu bir yurtta gidermek isterseniz Taş Öğrenci Yurdu en nitelikli erkek öğrenci yurdu olarak hizmetinizde. 

 

Taş Öğrenci Yurdu harika bir Edirne erkek öğrenci yurdu atmosferi sağlıyor. Taş Öğrenci Yurdu sayesinde “yurt” kelimesi yeni bir anlam kazandı! 

 

Ulaşım sorununuzu ortadan kaldıracak konumu, 7/24 kesintisiz internet bağlantısı, sıcak ve soğuk su, güvenlik hizmetleri ile burada kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedersiniz. Elektrik, ısıtma, su, tüm hizmetler yurt ücretine dahildir! Hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok.

 

Üniversiteye gelmeden önce konaklama işlemlerinin düzenlenmesi önemlidir. Çeşitli konaklama seçenekleri vardır ve konaklama seçeneklerinin her biri kendi avantajlarına ve dezavantajlarına sahiptir. Üniversiteye devam ederken nerede kalacağınıza karar vermeden önce hem artıları hem de eksileri tartarak mevcut tüm konut seçeneklerine bir göz atmalısınız.

 

Erkek öğrenci yurtlarının avantajları; diğer konaklama seçeneklerine göre daha düşük ücretler, tamamen öğrenciler için tasarlanmış kat ve odalar, sosyal yaşamın daha aktif olması.

 

Edirne Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatları

Edirne erkek öğrenci yurdu fiyatlarını belirleyen pek çok etken vardır, fiyatlar hakkında net bilgiler almak ve erken kayıt fırsatlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sınırlı kontenjanlar dolmadan harekete geçin ve Edirne’nin en nitelikli erkek öğrenci yurdunda konaklayın! 

 

Taş Öğrenci Yurdu’nu Tercih Etmek İçin 12 Neden

 1. Her Odada Mutfak 
 2. Özel Banyolu Lüks Odalar
 3. 7/24 Wireless İnternet
 4. Tv-Uydunet Bağlantısı
 5. Kesintisiz Sıcak ve Soğuk Su İmkanı
 6. 7/24 Güvenlik Kamerası
 7. Merkezi Sistem Isıtma
 8. Ücretsiz Elektrik ve Su Deposu
 9. Güvenlik Hizmetleri
 10. Çamaşırhane
 11. Kat Temizlik Hizmeti
 12. Kampüslere Kolay Ulaşım