Edirne Kız Öğrenci Yurdu

 

Tebrik ederiz! Edirne’de, Trakya Üniversitesi’nde okumak için büyük bir karar verdiniz, ancak şimdi kalacak yeri düşünme zamanı. Ülkenin dört bir yanından gelen öğrencilerle yaşamak ve Edirne’nin, üniversitenizin tadını çıkarmak istiyorsanız, sizi evinizde gibi hissettirmek için özel olarak tasarlanmış tam donanımlı Edirne kız öğrenci yurdu burada. Tek yapmanız gereken kayıt olmak, sonrasında bavulunuzu alın ve Edirne’deki kız öğrenci yurdunuza gelin!

 

Eğitim hayatında başarıyı yakalayabilmek için konaklanan mekân düşünüldüğünden çok daha önemlidir. Öncelikle Edirne kız öğrenci yurdu arıyorsanız Taş Öğrenci Yurdu ihtiyaçlarınızın tümünü en iyi şekilde karşılayacağına emin olabilirsiniz.

 

Şehir dışında üniversiteye yerleşen öğrencilerin vereceği en önemli ve heyecanlı karar nerede kalacaklarını seçmektir. Özellikle kızlar için bu durum daha da büyük bir önem arz eder çünkü güvenlik kavramı büyük önem taşır. 

 

Kız öğrenci yurdu seçerken küçük araştırmalar yapmak her zaman için mantıklı bir seçimdir. Eğer kazandığınız okul Edirne’deyse kesintisiz internet, kesintisiz sıcak ve soğuk su, merkezi sistem ısıtma, ücretsiz elektrik ve su depoları, TV-Uydunet bağlantısı, çamaşırhane, kat temizlik hizmeti, güvenlik hizmetleri ve kampüse kolay ulaşım imkanlarımızla sizi kusursuz bir kız öğrenci yurduna davet ediyoruz.

Edirne Özel Kız Öğrenci Yurdu

Edirne'nin kalbinde yer alan kampüslerimizle özel kız öğrenci yurdu arayan öğrencilerimiz için konforlu ve güvenli bir yaşam alanı sunuyoruz. 

Yaşadığınız yerin dışında bir lokasyonda üniversite okumaya başladığınız zaman genellikle üç seçeneğiniz olur. Bunlar: KYK yurtları, özel kiralanmış bir daire ya da özel yurtlardır. Özel yurtların sunduğu fırsatlar hem kolaylık hem de konfor anlamında diğer seçeneklere göre daha ön plandadır.

Edirne Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları

 

Birçok insan için, evden ayrılma eğitim hayatında yeni ve koca bir adım atma duygusu üniversiteye gitmenin cazibelerinden birisidir. Evinizden ayrı olmanıza rağmen evinizin konforundan uzaklaşmayın! Edirne kız öğrenci yurdu fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, fiyatlar oda tipine ve hizmetlerin detayına göre değişiklik göstermektedir.

 

Edirne’de fiyat/performans açısından en iyi fiyatlar Taş Öğrenci Yurdu’nda!

 

Taş Öğrenci Yurdu’nu Tercih Etmek İçin 12 Neden

 1. Her Odada Mutfak 
 2. Özel Banyolu Lüks Odalar
 3. 7/24 Wireless İnternet
 4. Tv-Uydunet Bağlantısı
 5. Kesintisiz Sıcak ve Soğuk Su İmkanı
 6. 7/24 Güvenlik Kamerası
 7. Merkezi Sistem Isıtma
 8. Ücretsiz Elektrik ve Su Deposu
 9. Güvenlik Hizmetleri
 10. Çamaşırhane
 11. Kat Temizlik Hizmeti
 12. Kampüslere Kolay Ulaşım