Edirne Öğrenci Apartı

Öğrenciler kaliteli bir eğitim almak için Edirne’deki Trakya Üniversitesi’ni giderek daha fazla tercih ediyor. Verdiği eğitimin niteliği sebebiyle popülerliği her geçen yıl daha da artan Trakya Üniversitesi’ne yerleşen öğrencilerin süreçle ilgili kafalarında acil ve hızlı bir biçimde çözmeleri gereken bir soru var. Nerede yaşayacaklar? Bu sorunun çözümü Edirne öğrenci apartı olarak hizmet veren Taş Apart.

 

Öğrenciler nerede kalacaklarını dikkatlice araştırmalı ve en çok tercih edileni seçmelidir. Kalacak yerlerle ilgili uzun analizler yapılabilir ancak resim aslında çok açık, devlet yurtlarının imkânları özel apartların imkânlarının gerisinde kalıyor üstelik ikisi de bütçeyi zorlayacak seçenekler değil.

 

Tüm seçeneklerin kendine özgü özellikleri vardır, KYK yurtları en ekonomik seçenektir ancak bir odada birçok kişi ile yaşamak herkesin katlanacağı bir durum değil. Kendi evine çıkmak isteyen öğrencileri de çeşitli zorluklar bekliyor, bu zorluklar hem ekonomik hem de fiziksel zorluklar. Tüm bunları bir kenara koyarsak öğrenci apartları öğrencilere konforlu bir yaşam alanı vaat ediyor.

 

Edirne Öğrenci Apartı Fiyatları

Taş Apart, diğer Edirne’deki diğer öğrenci apartlarına göre önemli ölçüde, göz ardı edilemeyecek düşük fiyatlar sunuyor. Edirne öğrenci apartı fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir eve çıktığınız senaryoyu inceleyelim; taşınırken emlakçıya komisyon, eve depozito, elektrik, su ve internet faturaları için başvuru ücretleri gibi birçok maliyetle karşılaşacaksınız. Ayrıca rahatlığınızı sağlamak için gerekli tüm eşyalara sahip olmanız ve beklenmedik maliyetlere her daim hazır olmanız gerekecek.

 

Edirne öğrenci apartı ödeme planı açık, net ve kolaydır.

 

Taş Apart’ı Tercih Etmek İçin 12 Neden

 1. Her Odada Mutfak 
 2. Özel Banyolu Lüks Odalar
 3. 7/24 Wireless İnternet
 4. Tv-Uydunet Bağlantısı
 5. Kesintisiz Sıcak ve Soğuk Su İmkanı
 6. 7/24 Güvenlik Kamerası
 7. Merkezi Sistem Isıtma
 8. Ücretsiz Elektrik ve Su Deposu
 9. Güvenlik Hizmetleri
 10. Çamaşırhane
 11. Kat Temizlik Hizmeti
 12. Kampüslere Kolay Ulaşım