Edirne Öğrenci Yurtları

Edirne, Türkiye’deki en iyi üniversitelerden Trakya Üniversitesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Trakya üniversitesi ve diğer birçok okul, Türkiye’nin her yerinden öğrencileri Edirne’de öğrenci yurdu aramaya getiriyor. Bu nedenle, birçok seçenek olduğu için, sadece öğrencilere özel odalar sunan birçok yurt var, resmi olarak üniversiteye bağlı olmasalar da öğrencilerin her ihtiyacını karşılayacak nitelikteki bu daire ve odalar öğrenciler için çok uygun

 

Edirne’de uygun fiyatlı bir öğrenci yurdu bulmak Taş Öğrenci Yurdu sayesinde çok kolay, ancak kalacağınız lokasyona karar vermeniz gerekiyor, Edirne öğrenci yurdu fiyatları lokasyondan lokasyona değişiklik gösterir. Bunun için okul kampüsünüze yakın, şehir merkezine uzak olmayan, ulaşım problemi yaşamayacağınız işlek bir konumu tercih edebilirsiniz. Taş Öğrenci Yurdunun Edirne’de hangi konumlarda öğrenci yurdu yerleşkeleri olduğunu öğrenmek isterseniz; Balkan yerleşkesi, Ayşekadın yerleşkesi, Sarayiçi yerleşkesi, Ayşekadın yerleşkesi2.

 

Edirne Öğrenci Yurdu Fiyatları

Her üniversite öğrencisi mümkün olan en uygun fiyatlı kalacak yeri ister. Bazı öğrenciler devlet yurtlarında tek odayı 6 kişi paylaşmak zorunda kalabilir, bu sıkışıklık eğitim hayatına dahi etki edebilir. Artık daha ucuz olmasına rağmen daha konforlu alternatifler var. Bu alternatiflerden birisi de özel yurtlar. 

 

Diğer konaklama alternatiflerine göz atacak olursak; Edirne’de kendi evinizi kiralamak için ödeyeceğiniz kira miktarı bulunduğunuz yere, seçtiğiniz mahalleye, sunulan konaklama olanaklarına ve diğer faktörlere göre değişecektir. Bunları da aklınızda tutun: İnternet, faturalar, yiyecek, temizlik vb. Gibi diğer masraflar da vardır.

 

Maliyet her zaman önemli bir faktör olsa da, konaklama seçeneklerinden hangilerinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu titizlikle seçmeye dikkat edin. Konforunuz çok önemlidir ve muhtemelen size yabancı olan topraklarda olduğunuzda, konaklamak için rahat bir yere gidebilmek esastır. Başka bir şehirde üniversiteye gitmek ömür boyu deneyimdir; mükemmel konaklama ile olması gerektiği kadar özel olun.

 

Edirne’de kalmak için rahat, konforlu ve sosyal olanakları olan ekonomik bir yurt istiyorsanız, Taş Öğrenci Yurdu olarak size yardımcı olabiliriz. Konaklama seçeneklerinize göre değişen fiyatlarımız her bütçeye uygun. Edirne öğrenci yurdu fiyatları hakkında net bilgiler almak isterseniz iletişim sayfamızdan ya da online başvuru ekranımızdan yalnızca birkaç dakikada bize ulaşabilirsiniz. 

 

Taş Öğrenci Yurdunu Tercih Etmek İçin 12 Neden

 1. Her Odada Mutfak 
 2. Özel Banyolu Lüks Odalar
 3. 7/24 Wireless İnternet
 4. Tv-Uydunet Bağlantısı
 5. Kesintisiz Sıcak ve Soğuk Su İmkanı
 6. 7/24 Güvenlik Kamerası
 7. Merkezi Sistem Isıtma
 8. Ücretsiz Elektrik ve Su Deposu
 9. Güvenlik Hizmetleri
 10. Çamaşırhane
 11. Kat Temizlik Hizmeti
 12. Kampüslere Kolay Ulaşım

 

Devlet yurdu odalarında genelde mutfak olmaz, bu durum öğrencilerin yemekhanede çıkan yemekleri tüketmeyi istemedikleri zaman ciddi sorun teşkil eder. Odalarda çok insan olduğu için yalnız kalmak için dahi zaman bulunamaz, bu durum uzun vadede sorun olabilir. Bu yurtlarda birçok kural vardır ve öğrenciler özgürlük olarak gördükleri üniversitede bu kadar kuralla karşı karşıya kalmak istemezler. 

 

Edirne, sosyal bir şehir ve yaşam şartları öğrenciler için çok uygun. Ucuz bir şehir olan Edirne’de yaşam kolay. Öğrenciler yaşam standartları yüksek bu şehirde zorluklarla baş etmeden sadece eğitimlerine odaklanabilirler.