Trakya Üniversitesi Öğrenci Yurtları

 


Zamanında Osmanlı’nın başkenti olan, köklü bir tarihe sahip şehir Edirne, hâlâ koruduğu stratejik bir konuma sahip. İstanbul’a yakın oluşu sebebiyle öğrenciler tarafından tercih edilen, Trakya Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan şehirde yapılabilecek sayısız sosyal aktivite var. 

 

Trakya Üniversitesi eğitim politikası ile donanımlı öğrenciler yetiştiren kaliteli bir kurum. Bu kurumda eğitim almak isteyen öğrenciler tercihleri doğrultusunda yerleştikten sonra eğer şehir dışından geliyorlarsa yerleşecek Trakya Üniversitesi öğrenci yurdu arıyorlar.

 

Trakya Üniversitesi’nde okumak istiyorsanız, kendi konaklamanızı ayarlamanız gerekecektir. Kayıt işlemleri ile uğraşırken yerinizi bulmak zor olacaktır, bu yüzden erkenden kalacak bir Trakya Üniversitesi öğrenci yurdu aramaya başlamak iyi bir fikirdir.

 

Konaklama seçenekleriniz arasında ayrı bir eve çıkmak, devlet yurduna yerleşmek ya da özel yurt, apartlara yerleşmek yer alıyor. Tüm seçeneklerin kendilerine göre avantajları ve dezavantajları var. Eğer siz de Trakya Üniversitesi’ne yerleşmişseniz ve devlet yurdunda kalmak ya da ayrı bir eve çıkmak istemiyorsanız Taş Öğrenci Yurdu’nun Trakya Üniversitesi öğrenci yurdu konforlu bir yaşam sürmeniz için sizi bekliyor.

Trakya Üniversitesi Öğrenci Yurdu Fiyatları 2022

Trakya Üniversitesi’nde öğrenim görmeye hak kazandıysanız ve kalacak yer arıyorsanız öğrenci yurdu fiyatlarını öğrenmek istersiniz. 


Trakya Üniversitesi öğrenci yurdu seçenekleri genellikle öğrenciler için en uygun fiyatlı konaklama imkanını sunar. Trakya’da birkaç öğrenci yurdu vardır. Yurt fiyatları da yurdun konumuna ve imkanlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Taş Öğrenci Yurdu önemli ölçüde düşük fiyatlar sunar, konforunuzdan ödün vermeden ekonomik bir seçim yapmak isterseniz bizimle iletişime geçin, sizi fiyatlarımız hakkında net bir biçimde bilgilendirelim.

Trakya Üniversitesi öğrenci yurdu kayıtları için son tarihler ve koşullar hakkında bilgi almak için zaman kaybetmeden bize ulaşın!

Taş Öğrenci Yurdu’nu Tercih Etmek İçin 12 Neden

 

Her Odada Mutfak 

Özel Banyolu Lüks Odalar

7/24 Wireless İnternet

Tv-Uydunet Bağlantısı

Kesintisiz Sıcak ve Soğuk Su İmkanı

7/24 Güvenlik Kamerası

Merkezi Sistem Isıtma

Ücretsiz Elektrik ve Su Deposu

Güvenlik Hizmetleri

Çamaşırhane

Kat Temizlik Hizmeti

Kampüslere Kolay Ulaşım

HEMEN KAYIT OL